Geros nuotaikos užrašai


Mano mažytė manija
July 1, 2007, 8:20 pm
Filed under: popierius/paper

Man patinka liesti popierių, uosti ilgai užkampy gulėjusios knygos dulkes. Mėgstu rašyti. Šiais laikais, kai turime internetą, el. paštą – tikra prabanga gauti tikrą rašalu kvepiantį laišką, skaityti popierinę spaustuvės dažais kvepiančią knygą, rašyti dienoraštį į knygą. Man – vienas didesnių malonumų atsikvėpti nuo technologijų ir paėmus į rankas pieštuką, vedžioti juo popieriuj. Labai ramina ir padeda sutelkti mintis. Visai kitaip nei kompiuterio ekrane mirgantis kursorius, kuris tarsi reikalauja, kad rašytum. Pieštukas niekuo neįpareigoja. Prie kavos ar arbatos puodelio gera užčiuopti rankose popierių, kuris nori tau kažką pasakyti.
Paradoksalu, kad nusprendžiau rašyti internete. Bet patikėkit, mano rankinuke voliojasi krūvos lapelių, čekių ir kitokių popiergalių su momentiniais užrašais, žodžių junginiais, skaičiais, darbais. Kartais mėgstu tokį mažą chaosą.
Ir dar, niekad negaliu ramia širdimi praeiti pro kanceliarinių prekių parduotuvę. Galėčiau jose tūnoti ištisą amžinybę, nes popieriaus, užrašų knygučių, rašiklių ir pieštukų gausa visiškai susuka man galvą.


Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: