Geros nuotaikos užrašai


Apie laiko skyles ir kt.
August 4, 2007, 8:51 am
Filed under: šiaip/stuff

Savaitė buvo velnioniškai beprotiška ir akimirkomis jaučiausi kaip voverė rate. Kai tenka nuolat kažkur skubėti, kai žinai, kad sąraše tiek visko, kad laiką reikia planuotis minutėmis, kažkur smegenų kertelėje kyla klausimas: “Kam man tai? Ar man viso to reikia?” Bet kažkodėl net ir tomis akimirkomis atrodo, kad reikia, nes jei turėčiau marias laisvo laiko ir galėčiau nieko neveikti, būčiau kur kas nelaimingesnė.
Labai gerai atsimenu jausmą, kai baigiasi kas nors didelio (muzikos mokykla, mokykla, universitetas ar dar kas) ir atsiveria laiko skylė. Jei jos neužpildai, ji žioji ir kėsinasi į tavo pojūčius, nes jautiesi tarsi mielinė tešla, kylanti į niekur.
Ir tada labiausiai trokštu tą laiko skylę kuo nors užpildyti, kad galėčiau vėl jausti, jog esu naudinga, gal tik pačiai sau, bet naudinga.
Negaliu ramiai sėdėti vienoje vietoje ir laukti, kol ant galvos nukris gyvenimas. Noriu gyventi pati. Tikriausiai dėl to namie visas kampas užverstas visokiausiais dalykais, kuriuos norisi išbandyti. Smalsumas pražudė katę. Bet smalsumas yra kaip spalvoti pieštukai – “Kokią spalvą išsitrauksi iš dėžutės?”
piestukai.jpg


3 Comments so far
Leave a comment

jaučiu visas trauksiu. nes viena neįdomu 😀

Comment by thony

Pistukai 🙂

Comment by Vitalijus Jefišovas

😉 pazistama busena, nuo kurios as pastaruoju metu issivadavau nieko neveikimu. Ir keista… man taip patinka! Gal kad zinau, jog rudeni vel isisuksiu i darbu karusele 😀
Sekmes renkantis piestukus 🙂

Comment by Battye
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: