Geros nuotaikos užrašai


Vagystė
September 20, 2007, 2:29 pm
Filed under: šiaip/stuff

Jaučiuosi be galo liūdnai ir ne, čia ne rudeninės depresijos požymis. Tiesiog truputį liūdna, kad negalima pasitikėti žmonėmis, gera valia, garbe. Kad nebėra garbės kodekso, kad žmonės linksminasi kitų sąskaita, kad lipa per galvas. Trumpai drūtai, kažkas nulaužė mano Geros nuotaikos užrašų pašto dėžutę ir paliko mane be priėjimo prie flickr’o nuotraukų su knygelėmis, be kontakto su žmonėmis.

Jei tie, kas su manim susisiekė el. paštu, skaito šitą blogą, palikit apačioj kompentarą su kokiais nors kontaktais, kad galėčiau susisiekti. O tie, kas su manim el. paštu nesusisiekinėjo, tiesiog būkit atsargūs ir pasitikrinkit, ar saugūs jūsų slaptažodžiai.


1 Comment so far
Leave a comment

iš smalsumo keliaudama po nuorodas iš “smagu visiems ” atkeliavau iki čia 🙂 Ir labai džiaugiuosi galėdama pasigrožėti jūsų darbais. Aš ir pati savo malonumui-padovanoti draugams darau rankų darbo dienoraščius, tik mano patirtis menka ir labai mėgėjiška. Norečiau su jumis pasikonsultuoti. Gal galit atrašyti man savo email’ą, kad galečiau išsamiau paklausti.

o tiesa- paskutinės chrizantemos….labai norisi sakyti tokios rafinuotos….užburiančios… Super!

Comment by Jūratė
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: