Geros nuotaikos užrašai


Laimingas paukštukas
July 9, 2008, 6:39 pm
Filed under: dekupažas/decoupage, rankdarbiaujam/making

Kai kažkada dar žiemą specialiųjų mokyklų auklėtinių darbelių mugėje pamačiau šį paukštuką, negalėjau atsispirti… dabar truputį gailiuosi, kad nenusipirkau viso zoologijos sodo, nes pirisimenu, kad buvo ir kiškučių, ir arkliukų – paprastos medinės “dėlionės”, bet padarytos su meile, surinkus visą laimę iš širdies kampelių. Kodėl taip manau? Nes mačiau, kaip spindėjo to berniuko akys.

Taigi paukštukas pražiemojo namuose ant stalo išrinktas į dalis ir belaukdamas, kada galės pražysti. Nuo pat tos akimirkos, kai atsidūrė mano rankinuke, jis žinojo, kad jam bus lemta žydėti, tik nežinojo, kokie žiedai išsiskleis. Nors laukti teko vėlyvo pavasario, bet paukštukas buvo kantrus ir nesiskundė. Jis laukė gerų emocijų, šilumos ir idėjos. Ir vieną dieną idėja pagaliau atėjo, tad čiupau ją už uodegos ir greitai greitutėliai puoliau žydinti paukščiuką mažais rausvais žiedais. Paukštukas spurdėjo iš džiaugsmo atsiradus kiekvienam naujam žiedui.

Ir štai, šiandien jis buvo išleistas pirmą kartą paskraidyti. Jis žino, kad greitai bus išleistas skraidyti kitur, bet šiandien mes džiaugėmės aguonine pieva.


Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: