Geros nuotaikos užrašai


Kvapai vilioja mane

Viešėdama Klaipėdoje užtikau ypatingą aliejų parduotuvę, iš kur parsitempiau maišelį su avokadų, abrikosų kauliukų ir makadamijos riešutų aliejais ir dar parsitempiau džiovintų apelsinų žiedų. Ką su jais daryt -neįsivaizduoju, bet kvepia tai labai skaniai… todėl nusprendžiau juos pasilaikyti, kol sugalvosiu, ką iš jų gamint (kol kas svarstau apie mažutėlius kvepiančius dalykėlius, bet šiaip tie žiedai turėtų idealiai tikti savos gamybos muilui, tik aš dar ne tokia pažengusi šitoj srity). Tegul kol kas kvepina mano kambarius.

Bet kaip žinia, tokiems prabangiems dalykams kaip džiovinti apelsinų žiedai, reikia ir bent kiek prabangesnio laikymo būdo nei popierinis-plastikinis maišelis. Nes kas gi pagaliau laiko tokius puikius dalykus tokiuose negražiuose maišeliuose? Todėl gimė idėja pasigaminti mažulytį “vardinį” maišelį būtent žiedams laikyti. O kadangi siuvinėti mažus dalykus yra kur kas smagiau, nei siuvinėti “paklodes”, tai čiupau į ranką adatas, susiradau schemą, iš akies pasirinkau spalvas ir ant paprasčiausios 16 Aidos pasiuvinėjau žydinčių apelsinų.

Po to atėjo metas sudėtingesniems darbams – siuvinį įkomponuot į maišelį 🙂 Pradėkim nuo to, kad iš manęs ne kokia siuvėja, moku nusiūt tiesią siūlę ir labai tuo didžiuojuosi. Bet vis tiek prisiverčiau imt į rankas lietuvišką drobinę medžiagą ir kibti į darbą. Procesas buvo gan greitas ir nereikalaujantis ypač daug aukų (nei vienos traumos siuvimo metu). Konstrukcija nelabai apgalvota, bet jos trūkumus pastebėjau tik pasiuvusi maišelį ir nusprendžiau, kad kiekvienas mes turim savų trūkumų – maišelis irgi.

Dabar teks kibti į darbą ir gaminti naujos konstrukcijos “prabangų” maišelį levandų žiedams.

Advertisements

2 Comments so far
Leave a comment

Mmm levandos 🙂 Aš laukiu ir svarstau, ar mano balkone jos pradės kada žydėti 🙂 O kol kas vis nueinu į balkoną pačiupinėju lapelius ir vis uostau ir uostau rankas 🙂

Comment by magyla

deja, mano balkone levandų nerasta 😉 tik spintoj… bet kitąmet planuoju prisipirkt ir pastatyt kur ant palangės mažą krūmiuką.

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: