Geros nuotaikos užrašai


Mumiai puola
July 26, 2008, 4:40 pm
Filed under: daikteliauju/thirfting, šiaip/stuff

Labai mėgstu Tove Jansson išgalvotą Trolių Mumių šeimyną ir labai džiaugiuosi, kad lietuviškai išverstos net aštuonios šaunios knygos (keturi tomai). Prisimenu, vaikystėje dažnai skaitydavau apie šiuos padarėlius, bet dabar, vėl skaitydama šias knygas, kaskart atrandu naujų dalykų.

O dar labai mėgstu Skandinavų dizainą. Tokį paprastą, naminį ir jaukiai minimalistinį. Kuo tai susiję su Troliais Mumiais? Ogi tuo, kad namie pradėjo kauptis ir toliau sėkmingai kaupiasi Trolių Mumių indų kolekcija. Šiaip viena šauniausių dovanų Kalėdoms būtų kokia nors Trolių Mumių lėkštė ar puodelis na ar dar kas nors. Net nežinau, nuo ko viskas prasidėjo, bet labai staiga “užreikėjo” Mumių puodo, tada iš kelionės į Helsinkį parsivežiau antrą Mumių puodą ir dar blusų turguje pirktą Mumių bliūdą. O šiandien bevaikštinėjant po šaunųjį lietuvišką mūsų mini-blusų turgų pavyko rasti tikrą lobį – Mumių lėkštelę ant sienos. Pardavėjas matyt nelabai suprato lėkštelės vertės, todėl pardavė mažiausiai 10 kartų pigiau nei ji parduodama interneto aukcionuose. Man tik įdomu, iš kur jis gavo originalią “Arabia” lėkštelę. Galėtų turėti ir daugiau – aš neprieštaraučiau.

Taigi taigi “Moonshine” – naujas mano kolekcijos eksponatas. Ne veltui prieš įsigyjant pirmąjį Mumių puodelį mane perspėjo – Mumių indai turi vieną bjaurią savybę – kolekcionuotis. Tikra tiesa… bet kol kas ta savybė man visai netrukdo.

O kodėl šitas įrašas bloge apie rankdarbius? Na, sakykim “thrift shopping” yra viena “rankdarbių” rūšių, kurią labai mėgstu 🙂

Advertisements

4 Comments so far
Leave a comment

Sveikinu su tokiu šauniu pirkiniu ir baaaisiai pavydžiu – aš irgi jaučiu silpnybę skandinaviškam dizainui, o suomiškam – ypač:)
Vieninitelis minusas, kad Arabia ar Aarikka siaubingai brangu, tai tenka kolekcionuoti po vieną daikčiuką… bet kai pasiseka rasti kaip kad tu radai – tai šitoks džiaugsmas!

Comment by Loreta

e, uzvakar vienam skuduryne maciau nauja vaikiska patalynes komplektuka su muminukais, (15 lt)

Comment by lal

oi nu… reikėjo greitai griebt tą patalynę, kol moteros nepersigalvojo dėl kainos arkažkątai… nes šiaip originali mumių patalynė tikrai ne 15 Lt kainuoja 🙂 kita vertus, jei neturi, kam tos patalynės naudot, tai gal ir gerai, kad palikai tam, kam jos labiau prireiks (greit išduok, kur matei 😀 manau, man jos pririeks)

Comment by lapai

kaune

Comment by lal
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: