Geros nuotaikos užrašai


Lietingos atostogos
August 15, 2008, 3:23 pm
Filed under: rankdarbiaujam/making, siuviniai/embroidery

Atrodo, kad kažkas nusprendė, jog mūsų žemei trūksta vandens, todėl čiupo laistytuvą ir ėmė beveik nesustodamas pilti vandenį. Šiaip lietus man visai nekliudo, o kai sėdžiu namuose ir mėgaujuosi kava su sausainiais – lietus man visai nė motais. Bet kai man atostogos, norėčiau, kad lytų šiek tiek mažiau. Aišku, galima išvykti į šiltuosius kraštus, ridinėtis baltame smėlyje ir mirkti žydrame vandenyje. Arba šlaistytis užsienio miestuose ir atrasti ką nors naujo. Bet jei dėl kokių nors priežasčių atostogas tenka praleisti čia ir lietus priverčia sėdėti namuose, tenka imtis kokių nors mažyčių atostoginių rankdarbių.

Taigi susiradau nedidelę schemutę ir kibau į darbą. Tiesa, kai reikėjo padaryti apvadus (backstich’ą), norėjau spjauti ir mesti siuvinį į šoną – kažkodėl labai nenatūraliai iš pradžių tie apvadai atrodė. Bet kaip man dažnai nutinka su siuviniais, kai padarau paskutinį dygsnį, viskas stoja į savo vietas. Kur panaudosiu šį mažylį – dar nežinau, bet ką nors sugalvosiu.

Siuvinėjau ant Aida 16, 2 DMC siūliukų gijomis, 9 spalvos, spalvos rinktos iš akies.

Mažai jums lietaus ir daug gero oro.

Advertisements

2 Comments so far
Leave a comment

Eik tu sau, kokie faini laistytuvai – ir siuvinėtas, ir antikvarinis:) Kaip aš tokius mėgstu – gaila, kad tik vieną kaime radau:)

Comment by Loreta

cheche, man tėtis sode ištraukė paskutinį užsilikusį, nes visus kitus jau išmetę kaip nenaudojamus 🙂 tai tas dar vienintelis neprarūdijęs beviltiškai ir naudojamas pagal paskirtį

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: