Geros nuotaikos užrašai


Kviečiu arbatos
September 9, 2008, 3:12 pm
Filed under: dekupažas/decoupage

Rudenėjant vėl norisi gerti arbatą. O kai geri arbatą, dažnai ant stalo lieka arbatos dėmių nuo puodelio. Gerai, jei tik ant stalo, o jei ant kokių svarbių popierių (taip, dažnai pasidedu arbatą ant dokumentų… nieko negaliu su savim padaryti) arba ant staltiesės (visa laimė, darbe nėra staltiesių). Todėl pagalvojau, kad gal visai naudingas dalykas bus padėkliukas, bet ne koks paprastas rudas kamštinis, o koks įmantresnis.

Šiaip labai mėgstu įvairiausius gražius padėkliukus arbatos puodeliams. Bet savuosius vis kažkur išmėtau. Be to, manau, kad ir be manęs yra gražius padėkliukus arbatos puodeliams mėgstančių žmonių. Todėl pagalvojau, kad tokie padėkliukai galėtų būti puikia maža dovanėle.

Dekupažas man patinka, turėjau viziją, tad kibau į darbą. Bet va, kai jau baigiau padėkliukus, teko prisiversti juos nulakuoti. Kažkodėl nelabai sutariu su laku. Kol lakuodavau akriliniu laku vandens pagrindu, viskas atrodė lengviau, bet padėkliukams norėjau karščiui atsparaus lako. Na ir ką… kažkaip man ne taip malonu juo lakuoti. Net nežinau, kodėl. Bent tiek laimė, kad jis nedvokia. Nors kada nors reikės išbandyti tirštesnį laką. Manau, man labiau patiktų lakuoti tokiu.

Tiesa, truputį juokinga, kad padėjus arbatos puodelį šlapiu dugnu ant padėkliuko, puodelis keliasi kartu su padėkliuku. Kaži, tai labai blogai? Nes išbandžiau tik vieną padėkliuką… ir šiaip, jei ne šlapias, tai juk nelimpa. Hrmz hrmz, dar nežinau, ar šitie padėkliukai liks man, ar kur nors iškeliaus.


8 Comments so far
Leave a comment

kokie grazus… tikrai labai apsidziaugciau tokiu gavus 🙂

Comment by ruta elze

Kokie rudeniniai ir šilti:) Einu darytis arbatos:)

Comment by Loreta

Ruta elze, galim ką nors suorganizuot, jei ne su šiais, tai su kitais 😀 su sąlyga, kad nieko tokio, jei padėkliukas kelsis kartu su puodeliu 😀

Comment by lapai

Nuostabūs šilti padėkliukai!

Comment by Gintė

O, išrišau, kas tu, Ginte 😀

Comment by lapai

oooooooooo 🙂 vel galima pradeti tiketi stebuklais 🙂 o kad padekliukas keliasi kartu su puodeliu, tai net 100 kartu geriau 🙂 juk, kai noresi puoduka padeti i kita vieta, padekliukas jau bus po juo 🙂 pasiutusiai progresyvu, sakyciau 🙂

Comment by ruta elze

Bet žinok tam, kad vyktų maži stebuklai, reik žinot adresą 🙂 brūkštelk į beprotnamis eta yahoo taškas com 😉

Comment by lapai

gal galetum paaishkinti kaip tokius padekliukus padaryti ? 🙂

Comment by lina
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: