Geros nuotaikos užrašai


Rėminimo dirbtuvės
September 11, 2008, 4:38 pm
Filed under: dekupažas/decoupage, rankdarbiaujam/making, siuviniai/embroidery

Taigi pagaliau prisiruošiau ištempti savo siuvinį ir paruošti jį rėminimui. Siuvinį tempiau antrą kartą gyvenime… ir šitas buvo beveik dvigubai didesnis už pirmąjį. Gerokai susibadžiau pirštus, kol baigiau tempti. Na ir aišku kad ir kaip besukinėjau, bet įtariu, kad vienoj vietoj truputį medžiaga pasislinko. Bet kadangi nesu profesionali rėmintoja, man atleistina.

Kodėl rėminu pati? Jei rinkčiausi rėmą rėminimo dirbtuvėse, tikrai šį darbą palikčiau profesionalams, bet kadangi savo rėmą noriu dekoruoti pati, tai ir rėminu pati. O rėmą dekoruoti noriu, nes kažkaip man nedideli siuvinėti paveikslėliai tarsi prašosi pratęsimo ar kažkokio mažo susišaukiančio akcento ir rėme. Be to, kai namie neturi jokio interjero, tai vis tiek nėra prie ko tų prašmatnių rėmų iš rėminimo dirbtuvių derint. Todėl nusiperku paprasčiausius natūralaus medžio rėmus pagal tinkamą dydį ir paskui jau žaidžiu.

Ilgiausiai, aišku, užtrunka įtempti darbą ir nulakuoti rėmą (jau rašiau apie lakavimo ypatybes… vat nemėgstu ir tiek, kažkodėl). Smagiausia, žinoma, galvoti, kaip dekoruosi, naršyti po turimą servetėlių kolekciją ir visaip dėlioti elementus. Pirma planavau šitą rėmą išpiešti a la kryžiuku siuvinėtomis gėlytėmis, bet kai atradau servetėlę su tom mažom raudonom gėlytėm, negalėjau atsispirt. O kad gėlės nebūtų vienišos, pridėjau šiek tiek faunos: bitę ir paukštuką.

Šiandien nunešiau į rėminimo dirbtuves, kad prišaudytų “vinukus”, kad darbas neiškristų iš rėmo. Darbuotojas vis norėjo įpiršti man antirefleksinį stiklą, nes vis aiškino, kad darbas susipurvins ir apdulkės. Bet aš jam aiškinau, kad jokio stiklo man nereikia ir kad prireikus galėsiu nuardyt tą savo ištemptą darbą ir išskalbt. Ir net kai jau prišaudė, man išeinant pavymui vis tiek sušuko: “O aš būčiau uždėjęs stiklą. Taigi gaila.” Man tai visai visai negaila.


9 Comments so far
Leave a comment

Labai labai gražus rėminimas!!!

Comment by zirzyle

Nuostabus darbelis 🙂

Comment by magyla

Labai gražiai įrėminai!

Comment by valentynka

Eik sau – koks grožis! Baisiai pavydžiu tavo įvairiapusių sugebėjimų:)

Comment by Loreta

Kiek žiūriu, tiek negaliu atsigėrėti šiuo darbeliu – nuostabus vientisumas!

Comment by Gintė

Puikus darbelis ir rėmas labai gražus! O koks čia rėmintojas taip savo nuomonę piršo? Ech, jie toooookie protingi, taip “gerai” rėmina dažniausiai…

Comment by Agne

Tikrai žavu ir dar kai pati viską taip išbaigtai padarai 🙂

Comment by Dovile

Grazumas neispasakytas 🙂 Labai patiko issiuvinetas motyvas. Ir is tiesu tarp remo ir darbelio puiki darna 🙂

Comment by IF...

Very great post. Honestly..

Comment by Bertha Cope
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: