Geros nuotaikos užrašai


Tea Time
September 20, 2008, 1:34 pm
Filed under: dekupažas/decoupage

Metas arbatėlei. Šįkart tema tebūnie “Mėlynoji Kinija” ir naujų padėkliukų testas. Testo rezultatai eilinį kartą parodė, kad padėkliukas keliasi kartu su puodeliu. Truputį susierzinau, nes… tie padėkliukai skirti įvairiausiems žmonėms, ne tik mano pačios naudojimui. Kita vertus, gal išties patogu – nereikia atskirai padėkliuko persinešt ar rūpintis, kad puodelį pastatytum ant padėkliuko, a? Kaip manot? Gal, sakau, viskas su tais padėkliukais gerai ir nereikia rūpintis. Padėkliukus pasendinau, nulakavau, kad nebijotų vandens. Šiaip sendinimo nelabai mėgstu, bet šitie tiesiog prašyte prašėsi sendintos išvaizdos, kad atrodytų kaip kiniškas porcelianas.

Aha, ir dar manau, kad pats metas pradėti šitą blogą rašyti ir angliškai, nes angliškai rašančiųjų blogus ir pati dažnai mėgstu pavartyti. Gal kas užklysta ir į mano kampelį, bet negali perskaityti šitų menkų rašliavų.

It’s tea time. And it’s time I start writing a part of this blog in English. I make things and enjoy sharing them with others as well as writing about them.

This time it’s coasters. The second time I’m making them and the second time I’m having the same issue. I varnish my coasters so that they would be ok with accidental hot water spillage. But if I put a hot cup on a coaster, the coaster sticks to the cup and once you lift the cup, you also lift the coaster. On the other hand, it might be an advantage – no need to carry your coaster to another place – it’s always there, under your cup. And actually, the coaster experiences no damage at all. But I think I might be experimenting with some other varnish type. But for now, let’s enjoy the “Blue China”.

Advertisements

5 Comments so far
Leave a comment

ooo – gražūs padėkliukai, skaitau 🙂

o pas mane irgi riogso toks arbatinuks su pialom, ot 😀
Tik paskutiniu metu pamėgau arbatėles iš diidelių puodų srėbt, tai anie dulka dabar. Nu.
Baisus dalykas :)))

Comment by magic

aš irgi iš tų laaabai retai geriu 🙂 net nežinau, kodėl 🙂

Comment by lapai

Labai puikiai viskas priderinta. Net nežinau, kodėl tu iš tų pialų retai geri. Man jos tokios gražios. Ir arbatinukas labai gražus:)

Comment by Gintė

Tai man irgi gražūs – laikau pasidėjus matomoj vietoj 😀

Comment by lapai

laba labai grazus padekliukai ir as tokiu uzsimaniau, gal galetumet papasakot ko reikia ir kaip juos gaminti?

Comment by reklam
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: