Geros nuotaikos užrašai


Thinking out loud
September 27, 2008, 8:18 pm
Filed under: šiaip/stuff

Tikriausiai geras pusmetis, kaip nebeturiu savo kioskučio ir nepardavinėju savo rankdarbių. Kai viską pradėjau, netikėjau, kad pavyks ir kad kam nors mano darbai patiktų taip, kad juos pirktų. Vėliau kažkaip netikėtai viskas įsisuko ir atrodė, kad pavargau nuo visų užsakymų. Šiandien viską daryčiau kitaip ir tas pusmetis pertraukos buvo tikrai į naudą. Bet, gal užklumpant rudeniui, o gal tiesiog šiaip, imu pasiilgti kioskučio pardavėjos vaidmens. Gal paprasčiausiai dėl to, kad rankdarbiauti man patinka, bet tiesiog fiziškai negaliu sutalpinti visų rankdarbių savo namuose. O gal kažkoks mažas verslininkas manyje nori išbandyti kitokius vandenis. Ir juokingiausia tai, kad nesinori specializuotis vienoje srityje. Tikriausiai taip, kaip ir gyvenime, kai nesinori dirbti vieno darbo, nesinori tik vienos veiklos, taip ir čia – norisi kioskučio apie viską. Bet tuo pačiu baisu, kad niekam nebus įdomu. Nors… pabandyti tikriausiai bet kokiu atveju įdomu.

It’s been almost half a year since I last sold my crafts. When I started selling my crafts, I didn’t think there would be people who would like them so much they would be willing to pay for them. But it all happened so fast that it soon seemed I was tired from all the orders. These six months were a nice break to collect my thoughts and look at what could be done differently. But also, this break made me understand that I miss selling things. Maybe it’s because of the comming fall, maybe it’s because of the piling crafts on my desk, or because of the little businessman inside me, but I keep thinking about opening up a kiosk more and more often. The funniest thing is that I have no idea whatsoever on what I could be selling there. What I really want is many various things from different fields. It’s a bit like life where I want to try out every little thing. Ah, so many different thoughts – would I be capable, would anyone like what I do, would I have the time and energy, would I… would I…

Advertisements

2 Comments so far
Leave a comment

Mano nuomone, butum labai gera kioskucio pardaveja 🙂 ir tavo kioskutis butu labai mielas 🙂

Comment by ruta elze

Tavo darbų tikrai tikrai pasiilgstama ir jei kada vėl sumąstysi visa tai atnaujinti, tai bus liuks!!!! O nauji vėjai ir pan. dalykai – viskas patikrinama su laiku. Tad pirmyn 😉 Sėkmės kūryboje ir nekantriai laukiam sugrįžant.

Comment by irmulia
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: