Geros nuotaikos užrašai


Knit this, purl that
November 16, 2008, 3:32 pm
Filed under: mezginiai/knits

kojines_jo1

Vasarą namuose smagu vaikščioti basomis, o atėjus rudeniui darosi vis šalčiau, kol galiausiai tenka stalčiuose ieškoti kojinių. Medvilninės parduotuvinės kojinės šildo ne taip gerai, o juk ir šiaip smagiau turėti “namines” kojines, megztas rankomis specialiai tau. Kadangi aš savo kojines jau turiu, šiemet teko numegzti  vyriškų kojinių porelę. Bemegzdama supratau, kad didesnes kojines numegzti užtrunka ilgiau ir yra nuobodžiau. Laimė bent tiek, kad iš šitų siūlų megzti niekada nebūna nuobodu.

Megzta 2 Nr. virbalais, Supersocke100 siūlais. Myliu šituos siūlus, tik man visuomet iššūkis atitaikyti siūlą taip, kad abi kojinės atrodytų daugiau mažiau vienodai. Šįkart, regis, gavosi kojinės, truputį primenančios tigrą.

kojines_jo It’s fun to walk barefoot at home in summer, but it gets colder when autumn creeps into the house and you start looking for wool socks in your drawers. Cotton socks from the shop are not as warm and not really as much fun as sock knitted especially for your feet. Since I already have my socks, this year I decided to knit socks for my husband. Then I understood that knitting bigger socks can be quite a bore. Luckily, knitting with this yarn is rarely boring.

No. 2 knitting needles, Supersocke100 yarn. I love this yarn, but it’s always a challenge to make a matching pair of socks. This time they’re more or less the same. Tiger socks, I think.

kojines_jo2

Advertisements

3 Comments so far
Leave a comment

Man kojinės – tai aukštasis pilotažas! Laimė, Elzei su Kasparu močiutė primezga, o kitiems jų nereikia:)

Comment by Loreta

Fantastiškai atrodo! Įsivaizduoju, kiek vargelio buvo su tokiu dydžiu, bet vaizdas užtai viską atperka 🙂
O kad kojinės truputuką skiriasi, tai dar ir smagiau su tokiom vaikščiot 🙂 Pačios gražiausios kojinės, kurias prisimenu, – močiutės megztos iš įvairių spalvotų siūlų likučių…

Comment by Jurga

Aš kadangi moku megzti tik kojines ir šalikus, tai kojines mėgčiau megzti ir dažniau 😀 tik nekenčiu kulnų megzti 🙂 ir šiaip pastebėjau, kad mezgimas man kaip kokia meditacija 🙂 gal reikia rimtai pradėti mokytis normaliai megzti, o ne tik kojines.

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: