Geros nuotaikos užrašai


Going for a walk
November 24, 2008, 2:03 pm
Filed under: rankdarbiaujam/making, siuvimas/sewing, žaislai/toys

meskis4

Žydra ir visi jos atspalviai – tikriausiai viena mano mėgiamiausių spalvų. Nors, žinoma, yra ir kitų, bet žydra lydi mane jau seniai. Panašu, kad be žydros spintos negaliu gyventi jau kokius 6 metus. Kai vienu metu namuose nebuvo žydros spintos, mintys nuolat apie ją sukosi. Indai su žydrais akcentais, žydros aprangos detalės ir dar daug žydrų dalykų yra mano namuose. Šitas Tildos meškutis – naujausias žydrasis akcentas. Tikiuosi, kad jau greitai jis bus naudojamas pagal paskirtį ir taps mažu mylimu žaisliuku. Bet kol kas aš jį mielai įsimesčiau į savo žydrą rankinę ir nešiočiausi parodyt pasaulio.

meskis2

Taigi šįryt taip ir padariau. Atsikėlus iš ryto ir prasikrapščius akis buvo nuspręsta eiti pasivaikščioti. Už lango kaip tik lėtai sukosi ore snaigės. Puiki diena eiti patyrinėti apylinkių ir pakvėpuoti grynu oru. Pabraidžiojom su draugeliu po pusnynus ir smagiai praleidom laiką. Na, ir tuo pačiu, surengėm mažą fotosesiją.

meskis3 One of my most favorite colours is probably teal and all its tones. Sometimes I actually think I might be a bit obsessed with it. Yes, I admit I have an addiction to teal cupboards and wardrobes. I’ve had a teal piece of furniture for over 6 years now I think. There was half a year when teal furniture was missing out of my life, so man was I happy to get my new teal cupboard. Dinnerware, clothing, accessories with teal elements – I have it all, just name it. This little Tilda bear is a new addition to my teal collection. Soon it will serve its purpose and become a little toy for a little person, I hope. But for now I just want to put it into my teal handbag and show him a bit of the world.

So I did just that this morning when I woke up and saw snowflakes landing slowly on the ground. I decided it was a great time to do some exploring of the neighbourhood. So out we went and walked in the snow and even managed to do a little photoshoot of my little friend here.

meskis

Advertisements

6 Comments so far
Leave a comment

Ojej, koks mielas!!! Ir toks vyriškas, čia aiškiai meškis, o ne meškutė 🙂 Ainu, papavydėsiu 😀

Comment by Jurga

Tai todėl truputį ir pergyvenau dėl tų iškilumų 😀 bet dabar žiūriu, kad sakykim, čia – vyriški raumenys 😀

Comment by lapai

O aš turiu sesytę tada:)

Comment by Loreta

Koks mielas meškutis!

Comment by Rima

Loreta, manau, čia labiau tavo mergytės vaikiukas pagal dydį 😀

Comment by lapai

meilutis gudrutis:) (prisiminiau šį multiką)
vis dar planuoju ir aš tokį pabandyti:)

Comment by Dovile
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: