Geros nuotaikos užrašai


Promise me
February 6, 2009, 4:53 pm
Filed under: šiaip/stuff

erskeciai

Naujųjų metų ir net gimtadieniniams pažadams kiek per vėlu, tačiau tik dabar sugalvojau, ko norėčiau šiais metais. Aišku, norėčiau ir jachtos, ir namo pušyne, ir keliauti ir dar daug ko materialaus ir ne tik. Bet nusprendžiau, ko noriu iš rankdarbių. Šiemet pasižadu sau pramokti siuvinėti pilnuoju siuvinėjimu. Prisimenu, kad mokykloje bandžiau ir nelabai kaip sekėsi, štai kodėl toks nuostabus atradimas buvo siuvinėjimas kryželiu. Bet pilnasis siuvinėjimas mane kažkuo žavi, todėl nusprendžiau bent pabandyti, net jei gausis kreivai šleivai ir kuprotai. Iki šiol akyse stovi mano mamos siuvinėtos mokyklinės uniformos apykaklės. Dar prisimenu, kaip vaikystėje nuolat tarsi didžiausią stebuklą vartydavau siuvinėtas servetėles. Tie darbai spinduliavo ramybe ir kantrybe. Na, kantrybe aš gal ir nelabai pasižymiu, bet aš pasistengsiu. Knygą apie siuvinėjimą jau turiu, o iš mamos net pasivogiau schemas, kuriomis ji siuvinėdavo mano ir sesers uniformų apykakles. Gal kas ir gausis.

erkeciai1

I know it’s too late for New Year or even birthday resolutions, yet only now I figured out what I want for this year. Of course, a house in a forest, travels and much more would be nice, but I also want to learn something new – crewel embroidery. I remember trying it in high school and it didn’t go so well, but I’m determined to try again. Maybe I’ll do better this time. Somehow embroidery radiates calm and patience to me. My mother did a lot of embroidery in my childhood and I remember how I watched her works with awe. I’m not known for patience, but I’ll try and see what happens.

erskeciai2

Advertisements

1 Comment so far
Leave a comment

Aš taip pat su didžiausia nuostaba žiūrinėdavau močiutės siuvinėtas staltieses – pilnuoju siuvinėjimu ir rišeljė. Toks stebuklas… Man nesuvokiama, kaip tais gūdžiais laikais, buvo įmanoma tiek visko padaryt, kai reikdavo ir medžiagas aust, ir gyvulius apeit, ir vaikų visą krūvą augint (be skalbimo mašinos ir vonios!), ir dar vis tiek likdavo laiko tokiems dalykams kaip rišeljė… 🙂
Ech, gal ir aš išdrįsiu pabandyt, jeigu tau gerai seksis… Eisiu tada į kursus 🙂

Comment by Jurga
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: