Geros nuotaikos užrašai


Morning Coffee
May 9, 2009, 8:51 am
Filed under: dekupažas/decoupage, rankdarbiaujam/making

kava

Gera gerti kavą rytais su gabalėliu šokolado, trupučiu pieno ir gera nuotaika. Kaip pasiilgstu šito malonumo. Bet ritualai niekada nemiršta. Šiai ypatingai progai nusprendžiau iš anksto pagaminti dalyką, dėl kurio procesas įgautų dar daugiau šventiškumo. Galvojau galvojau apie servetėles, bet paskui prisiminiau, kad nuo kavos gali likti bjaurios rudos dėmės, kurios nebūtinai nori išsiskalbti. Todėl radau kitą išeitį – padėkliuką. Bet čia jums ne šiaip koks padėkliukas, o labai šventiškas padėkliukas-servetėlė.

***

I love drinking morning coffee with a bit of milk and a piece of chocolate. Oh I miss this ritual and I hope I can renew it soon. So I decided to prepare for this special occasion and make something for it to be even more special. At first I thought about a doily, but then… how impractical it is with all the coffee stains that don’t want to be removed. Thus I came with an idea of a coaster, but not a simple coaster rather a coaster-doily.

kava2

Pasirinkau prancūzišką motyvą ir pirmyn į darbą. Prisipažinsiu atvirai – nekenčiu lakuoti, nes man beveik niekada nesigauna nulakuoti lygiai, be drūžių ir šiaip… na nesigauna. Bet šįkart, atrodo, pagaliau atradau tinkamą teptuką ir paviršius gavosi glotnutėlis, lygutėlis.

***

Oh man, I hate varnishing because I suck at it big time. However, this time I think I figured it out with my paintbrush and got it right and glossy and nice.
kava1

Ech, buvo taip gražu. O tada nusprendžiau išbandyti gaminį. Ir ką jūs sau manot! Ištiko ankstesnė bėda… padėkliukas eilinį kartą prilipo prie puodelio, tiesa trumpam, bet prilipo… ir puodelis paliko šlykštų atspaudą… O juk ir laką pakeičiau, ir išdžiūti leidau gerai. Matyt teks išties pabandyti sintetinį laką – gal jis geriau atlaikys puodelio karštį. Na, bet nepabandęs nesužinosi.

Gerai, geriam kavą.

***

It was  oh so beautiful after I finished it. But then I put it to test and… here we go again… the coffee cup sticks to the varnished coaster and leaves this ugly cup ring on it.  I hope synthetic varnish will solve that problem.

Ok, drink up your coffee.

Advertisements

6 Comments so far
Leave a comment

O man žinok, visai patinka tie drūžiai 🙂 gal tik nemalonu, kai atplėšinėt puodelį reikia, bet padėkliuko vaizdo tikrai negadina. Atvirkščiai, jis įgauna tokį a-lia vintažinį atspalvį, lyg iš kokios prieškarinės Paryžiaus kavinės būtų, ir jau kartų kartos prie jo kavą gėrusios… 🙂

Comment by Jurga

Gertum arbata ir viskas butu gerai :):):)
Juokauju žinoma
Nieko nenusimanau apie lakus

Comment by Katins

Gražus darbas 🙂 Ir iš tikro tie drūželiai čia labai tinka, suteikia to devėtumo jausmo 🙂 Tad nereikia pergyventi!

Comment by Indrė

skanios kavos! ir lauksim tolinesmnių pabandymų, išbandymų su laku, komentarų 😉

Comment by Leita

As tai naudoju purskiama laka, pasidengia lygiai, tik del atsparumo karsciui nznau. Labai grazus padekliukas ir tikrai toooks sventinis. Liuks. 🙂

Comment by Laima

pasižirėjau į nuotraukas ir taip užsimaniau šokolado 😀

Comment by GinCherry
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: