Geros nuotaikos užrašai


Saturday Brunch on Grass
June 13, 2009, 8:27 pm
Filed under: kepiniai/baking, šiaip/stuff

piknikas2

Na ką, pagaliau ištaikėm progą, kai nelyja, o oras toks ne vasariškai karštas, o pavasariškai gaivus. Taigi susidėjom lauknešėlį ir iškeliavom. Tiesa, lauknešėlis nebuvo surištas į skarelę ir net nebuvo sudėtas į iškylų krepšelį. Krepšelyje jis neatsidūrė dėl to, kad iškylų krepšelio vis dar neturiu. Bet manau, kad jau greitai turėsiu. Teko susirasti ką nors šventiško ir panašaus į iškylų krepšelį.

***

Finally it’s not raining anymore, but the weather is still rather spring-like fresh not summer-like hot. So we put up a little something and off we went. Sadly, I don’t own a single picnic basket. I think I should improve on that. But for now I just had to find something like a picnic basket – my handbag seemed to do just fine.

piknikas1

Iškylos rankinėje buvo: karšti sumuštiniai su virta dešra, sūriu ir špinatais; šviežūs lietuviški agurkėliai, arbata ir… ir desertas, prie kurio plušėjau visą rytą.

***

The picnic handbag hid: hot sandwitches with ham, cheese and spinach; fresh Lithuanian cucumbers, tea and… and a dessert I spent the whole morning on making.

piknikas

Deserto priešistorė štai tokia. Prieš kelias dienas radau nežmonišką blogą Tastyart. Nežmonišką dėl to, kad, kaip sako draugė winia, ten viskas padaryta iš “plastelino ir dažų.” Turėjau pati įsitikinti, ar įmanoma tikram pasauly pagaminti kažką panašaus. O kadangi man patinka vyšnios, ilgai nesvarsčiau ir pasirinkau  Vyšninius pyragėlius.

***

The story for the dessert is simple. A couple of days ago I found a new blog Tastyart. It’s surely a cruel blog, because as my friend says, everything there is made “from dies and plaster”. I had to test if you can actually make something similar in real life. I love cherries, so I chose Cherry Cakes.

piknikas4

Ir nors gal jie neatrodo taip pat gerai, bet skonis tikrai nuostabus.

***

And even though they might not look their best, the taste is awesome.

piknikas3

Beveik visai norėčiau, kad šeštadienio priešpiečiai ant žolės virstų tradicija. Tereikia iškylų krepšio na ir dar termoso.

***

I’d love Saturday brunch to become a tradition. I only need a picnic basket.

lubinai

Juk smagu pasmaksoti į lubinų pievą ar stebėti, kaip šliaužia sraigės.

***

It’s nice to gaze at themeadows full of blooming lupins or to watch snails.

piknikas5

Advertisements

5 Comments so far
Leave a comment

Lai tastyart’e ir plastmasė + dažai, ale vis tiek labai gražiai atrodo.
P.S. linkiu, kad su būsimu krepšiu ateitu ir 6dieninė tradicija 😉

Comment by Leita

Šauni idėja ir nuotaikingos nuotraukos.
Aš varvinu seilę į pikniko krepšius. Tooookių nerealių C&D style yra. Tik kad pikniko nė karto nedariau, tai vis svarstau ar reikia leisti pinigus jam 🙂 Kitą vertus, tokios vasariškos tradicijos aš irgi norėčiau..

Comment by Irma

ir mano mylimieji camperiukai 🙂

Comment by vonioje

Leita, aišku, kad labai gražiai atrodo, bet man pikta, kad man taip neišeina – tai iš pavydo čia apie tuos dažus, žinok, iš pavydo viskas 🙂
Irma, aš tai brangiai nepirksiu – pirksiu pigiai ir pati pasidekoruosiu kaip man reikia 😀 (man regis tai jau tampa liga)
Vonioje, na taip, camperiukai – geras dalykas 🙂

Comment by lapai

Nu kokios vyyyyyyyšnioooos…. 🙂 Net seilės tekėt pradėjo, pyragėlius pamačius!
Ir idėja piknikaut pradėt nuo pusryčių puiki! Mes kažkaip tik prie piknikinių pietų pripratę, o kai pagalvoji, gi pusryčiai gamtoj daug smagiau! 🙂

Comment by Jurga
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: