Geros nuotaikos užrašai


A Little Something
July 1, 2009, 7:56 pm
Filed under: šiaip/stuff

bijunas

Tokios kaitrios vasaros dienos, kad nesinori nieko daryti, tik gulinėti šešėlyje, gerti vėsą, jausti šviežiai nupjautos žolės ežiuką ir mėgautis iš visų pusių užplūstančiais kvapais. Namie visi langai atviri… ne tik švelniam vakaro vėjeliui, bet ir naujoms idėjoms, pažintims, tradicijoms, svajonėms.

Ta proga, o ir todėl, kad šituos namuos rašau jau dveji metai, skelbiu akciją-atrakciją, iš kurios naudos turės tie, kas netingės pakrutinti pirštų. .:Muša būgnai:. Tratatata!!! .:Būgnai liaujasi mušę:. Taigi tataigi, pirmi trys šito įrašo komentatoriai gaus po nediduką Šįbeitą.

Ačiū už tai, kad apsilankot, kad pasidalinat mintimis, kad padrąsinat ir dar daug visko.

***

It’s this wearing summer heat that fills the air with laziness. I just want to lie around breathing in the smell of the freshly cut grass, feeling the warm sun on my eyelids, and enjoying the shadowy coolness. The windows of my home are all open now… not only to the summer breeze, but to new ideas, people, traditions, and dreams.

So because it’s summer and because I’ve been writing here for two full years, I announce a little giveaway. Tratatata! The first three people to comment on this post will get ALittleSomething from me.

Thank you for reading, sharing your opinion, encouraging me and so much more.

bijunas1

Advertisements

17 Comments so far
Leave a comment

Kuo dideliausi sveikinimai – tu jau visiška senbuvė blogų pasaulyje:) Tik pamanyk – dveji metai!

Comment by Loreta

nugerai, nepatingesiu…dievedieve, ko nepadarysi del Shiobeito…://ne, jauch, negalima but godzhia…tiekto, prashom manes neskaichiuoti, bet kad jau parashiau tai tebunie,- trechias mano irashas zhmoniu bloguose,- big deal, skaitau 🙂

Comment by uups

cha 😀

Stoju eilėn su linksėjimais ir straksėjimais :))

Comment by magic

Ech, nesvarbu, kad nebespėjau į tą laimingųjų trejetuką 🙂 Vistiek DIDELIAUSI SVEIKINIMAI!!!! Atradau šitą stebuklų pasaulėlį visai neseniai tad vis dar žvalgausi susižavėjusiom akim ir negaliu patikėti, kad kai kurie dalykėliai daryti žmogaus rankomis :)) Nuostabu!!! 2 metukų proga linkiu mažiausiai dar 2 metukų ;))

Comment by Toma

Oi, vėluoju su sveikinimais, gal dar priimsit į sveikintojų būrį?… 🙂
Bijūnai… tokie sodrūs, purūs, GYVI 🙂

Comment by Leita

Aaaaaa, tai ir Lapai švenčia virtualių namų gimtadienį 🙂 – tuomet sveikinu! Na galiu pasakyti tik tiek, kad kiti, sulaukę dviejų, mokosi dėlioti kaladėles ir nulaikyti kamuoliuką, čia gi – kita atskaita… Čia jau labai gražu, čia jau kelias, čia daug lengvumo, bet čia vis tiek daug vaikystės :-). Žodžiu su žaliais lapais! 🙂

Comment by Nora

Ooo 🙂 ačiū, merginos, iš pat ryto 🙂 Loreta, uupsa, magic – greituolės 🙂 tik jau nesitikėkit, kad aš tą ŠįBeiTą labai greit atsiųsiu – siuntimo data bus siurprizas.
Toma, smagu, kad atradai, smagu, kad patiko. Tikiuosi ir ateity užsuksi pasidairyti.
Leita, ačiū, kad visą šį laiką skaitei ir palaikei 😉
Nora, va ko ko, o vaikystės man netrūksta, kaip ir tamstai 😉 ačiū

Comment by lapai

manes prashom neskaichiuoti, rimtai,- Toma- trecia:) ash tik norejau pasirodyt kad skaitau:) ir linkiu dar ilgai rashyti:))savanaudishkai taip:)

Comment by uups

cheche, uupsa, dabar jau nebeišsisuksi nuo ŠioBeiTo 🙂 bet Toma irgi gaus ŠįBeiTą 🙂 kodėl gi ne – man visai negaila

Comment by lapai

Aš pramiegojau ;/. Bet vis tiek sveikinu 🙂

Comment by ugne

Hi *Is your name Lapai?*!
I’ve find your blog recently and very happy about it:) You really have ThatLittleSomething which is very attractive. Happy anniversary!

Comment by Tanya

nuniekosau! kokie čia konkursai vyksta kol kažkas mirtimi galuojasi 😀 kol nebuvo pasiūlyta ŠioBeiTo, aš nė nežinojau, kad komentuoti galima :/

Comment by winia

oi, nors pavėluotai, bet gi sveikint galima visada? 🙂
smagu, kad tiek laiko rodais. nors irgi neseniai atradau, bet tikiu(os), kad dar ne metus ir ne du džiuginsi darbeliais 😉

Comment by pa_radize

Ėj, kaip smagiai prasideda mano rytas 😀 Pasirodo ir aš sulauksiu mažyčio stebuklo iš šitos pasakų šalies 🙂 VALIOOOOO 🙂 Nekantriai lauksiu 😉 [ačiū uups už gerą dūšią 😉 ]

Comment by Toma

Che pasirodo miegojau beveik žiemos miegu ir nieko nežinojau, bet turiu iš taves keleta šilto ir mielo dūšiai Šiobeito , kad visai negaila.
Tiesiog smagu buti čia ir su tavim. Gero buvimo 🙂

Comment by Katins

Tanya, thank you 🙂 my name is Karina and lapai is just the name of the blog 😉

dar kartą ačiū visoms už sveikinimus. winia, bus tau ilgai miegoti 😀
Toma, smagu, kad suteikiau smagu, bet bus dar smagiau, jei džiaugsies Šiuobeituo… tikiuosi, kad patiks, na, kai jau gausi 😀

Comment by lapai

Kadangi man šitame puslapyje nebuvo nė vieno dalykėlio, kuriuo nesusižavėčiau ir nenorėčiau pati, esu tikra, kad į Šįbeitą įsimylėsiu iš pirmo žvilgsnio ;))))

Comment by Toma
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: