Geros nuotaikos užrašai


Let’s Pretend
August 30, 2009, 8:54 pm
Filed under: Aplankyk/Go see, šiaip/stuff

malunas0

Kai galvoju apie atostogas, galvoju apie Olandijos laukus, tulpes, avis ir… malūnus, daug malūnų. Nežinau kodėl, bet aš tai mėgstu žiūrėti į besisukančius malūnų sparnus (net ir į vėjo jėgainių sparnus). Slapta viliuosi, kad kada nors visgi gyvensiu Olandijoj, slėgsiu sūrius ir sodinsiu daželyje gėles. Na, gal ir ne visai taip, bet tie siauri Amsterdamo kanalai ir žalios užmiesčio lankos pakerėjo mano širdį nuo pat pirmo pasimatymo.

***

When I think about holiday, I always think about Holland and it’s fields, tulips, sheep and… windmills. I love watching the wings of windmills spin. Sometimes I think it would be great living in Holland making cheese and planting tulips in the garden. Well, maybe not really so. But my heart belongs to the narrow channels of Amsterdam and the green fields of Holland.

malunasKol kas Olandijai tenka laukti, bet prieš kelias dienas padariau atradimą. Olandija yra prie mano namų! Garantuoju, kad prieš kelerius metus jos tikrai ten nebuvo, o staiga, kai man mirtinai reikia pakeisti peizažą, ji ėmė ir atsirado.

***

Holland has to wait for now, but a couple of days ago I found out that actually Holland is only a few steps away from my home! I guarantee it wasn’t there when I looked two years ago, but now when I desperately need to change the landscape, Holland materialized so suddenly.

malunas1Tiesa, žydinčių tulpių ar kokių kitokių gėlių čia nė su žiburiu nerasi, bet… Malūnas! Jis yra ir to man užtenka šalyje, kur malūnų ne tiek ir daug.

***

There are no tulips or any other flowers as a matter of fact, but… there is a Windmill and it’s more than enough for me living in a country that doesn’t have many windmills.

malunas2Žvelgdama į jį iškart prisimenu Dorotę ir “Ozo šalies burtininką”. O šiandien, kai sukilo audra, atrodė, kad man tetrūksta raudonų batelių.

***

Watching the mill I remember Dorothy from  “The Wizard of Oz”. Today when the storm came so suddenly I almost felt that I only needed to have worn sparkling red shoes.

malunas3Jūs irgi galit apsimesti, kad esat Olandijoj. Tereikia apsilankyti Vilniaus Pilaitės mikrorajone, Piliakalnio 10. Važiuojant senuoju keliu rasite nuorodą. Be to, čia dar yra ir dvaras ir vandens malūnas. Labai įdomi vieta.

***

You can also pretend you are in Holland. Just visit Pilaite district in Vilnius. There’s also a water mill and an old manor house. A very interesting place.

malunas4

Advertisements

2 Comments so far
Leave a comment

Oi, ačiū už nuorodą! Bo mums amžinai reikia vietų netoli Vilniaus, kur smagu vaikščiot ir galima akis paganyt 😀

Comment by Jurga

😉 kad tik praverstų 🙂

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: