Geros nuotaikos užrašai


Dream a Little Dream
November 4, 2009, 9:54 pm
Filed under: šiaip/stuff

garderobas

Jei pasaulis būtų idealus, būčiau dešimčia centimetrų aukštesnė, gyvenčiau Amsterdame, dirbčiau meno galerijoj, laisvalaikiu kurčiau savo rankdarbius ir iš viso to sugebėčiau pragyventi taip, kad galėčiau šitaip rengtis. Kasdien. Tiesą sakant, jei turėčiau tokius Laboutin’o aukštakulnius, tiek jau to, atsisakyčiau tų papildomų dešimties centimetrų ūgio. Na gerai, nereikia ir tų aukštakulnių – nusipirksiu pigesnius. Bet va suknelė!!! Man jos mirtinai mirtiniausiai reikia. Trūks plyš turiu sugalvoti, kaip nusikopijuoti ir surasti, kas pasiūtų. Stebuklinga suknelė.

O kol kas einu toliau sau žaisti drabužinės. Tikras laiko ėdikas, bet taip malonu svajoti, kaip gražiai galima apsirengti.

***

If the world was an ideal place, I’d  be ten centimeters higher, I’d live in Amsterdam, work in an art gallery and create crafts on my free time, and be able to dress like that every day. If I had such Laboutin heels, I would refuse the ten centimeters. And if I had that dress… This is my dream dress for this fall. I really need to find someone to sew it to me. It’s a die for.

But for now I’m gone stacking my imaginary wardrobe. It’s so nice to dream of nice things.

Advertisements

7 Comments so far
Leave a comment

Nugis faina ir suknelė ir paltukas. 🙂

Comment by Laima

hm… ar ieskai siuvejos?

Comment by gintė

ginte, galvoju, nes jau 4500 Lt mano kišenė neišgali mokėt už suknią, kad ir kokia ji nuostabi būtų :S
bet reikia labai geros siuvėjos, nes tos rankovės, man regis, labai keblus reikalas

Comment by lapai

ot labūtinų ir aš neatsisakyč :/

Comment by winia

Skrybliu tai galima lengvokai sukurpti ;). Dėl suknios tai žiurint i ja nėra ji jau tokia sudėtinga kaip atrodo , bet bais faina. O jau prieš tuos laboutenus pasuočiau koks jau tas ugis mano bebutu, kaip sakant man mano sveikata brangesnė , net ir už tuos bais musuose giriamus batukus

Comment by Katins

Katins, skrybėlaitę panašią turiu iš mamos jaunystės. Dėl suknelės mama aiškina, kad ten su rankovėm turėtų būt kažkaip komplikuotai. O batai, tai ką ten Laboutin’ai… juokas vienas. Prisimenu kažkada buvau apsiavusi mamos jaunystės batus… teko eiti įsikibus klasiokui į parankę, nes kitaip vis neelegantiškai svirduliuodavau su 13 cm pakulne.

Comment by lapai

[…] iš manęs tik pradedanti. Bet geriau būti pradedančia siuvėja, nei išleisti kalno pinigų  šitai nuostabiai Alexander McQueen suknelei apie kurią svajoju jau nuo kaži kada. Aišku, rezultatas ne visai […]

Pingback by One Step Closer to a Dream Dress « Geros nuotaikos užrašai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: