Geros nuotaikos užrašai


An Army of Red Coats
December 30, 2009, 10:48 am
Filed under: daikteliauju/thirfting, šiaip/stuff

Aš labai mėgstu daikteliauti, na, ta prasme, ieškoti visokių daiktų ne parduotuvėse, o kokiuose nors turguose, sendaikčių parduotuvėse ar šiaip kur įdomiau. Žiemą daikteliavimas susitraukia beveik iki nulio, nes visokie blusų ir sendaikčių turgūs gerokai sumažėja arba ir suvis pranyksta. O tie, kurie lieka, retai kada ištraukia ką nors įdomiau, bent jau aplink Vilnių. Nežinau, gal tiesiog nesu patyrusi daikteliautoja.

***

I love thrifting, I really do. Finding beautiful things in places that you’d never thought of is an exciting experience. It’s tough to thrift in winter in Lithuania, because the markets usually close down till better weather and those that stay open don’t have a lot to offer at least somewhere around Vilnius. Or maybe I’m just an inexperienced thrifter.

Taigi vakar ėjau sau gatve per pūgą ir mąsčiau sau apie visokius gražius daiktus, apie norus ir apie tai, kad neįmanoma turėti visko, ko nori, nes namai būtų panašūs į sandėlį. Dūmojau sau ir ėjau beveik nieko nematydama, tik į akis byrantį sniegą. Ir staiga prieš akis švystelėjo kažkas mažo raudono. Po Kalėdų raudonai spalvai man jau truputį alergija, bet vis tiek sustojau ir grįžtelėjau atgal. O ten, sendaikčių parduotuvėje, ant eglutės sūpavosi visa armija medinių žmogeliukų raudonais paltukais ir visi jie veikė kas ką norėjo.

***
So I was walking in the snow yesterday evening and was thinking about how you can’t have all the beautiful things you want because your house would look like a warehouse. Thinking this I spotted something red in a vintage shop window. Even though I have an allergy for red after Christmas, I turned back and saw an army of wooden people wearing red coats and doing anything they like.

Palikau gatvėje vaiką (jei skaito vaikų teisių apsaugos kontrolierius, vaiką mačiau pro langą), greitai įpuoliau į parduotuvę, susirinkau visus žmogeliukus, ir taip pat greitai išlėkiau atgal į pūgą.  Žmogeliukai saugiai suguls į dėžutę ir pamiegos žiemos miegu iki kitų metų. Man sakė, kad jie iš Belgijos, bet net jei būtų pagaminti mažų kiniškų rankelių, vis tiek man tokie mieli, kad visiškai nesvarbu.

***

I left Ugnius in the street (I did see him through the window, no worries here), hurried to the shop, got those little people and came back to the snow. I was told they are from Belgium, but I don’t care even if they were made in China. They are so adorable.

Advertisements

2 Comments so far
Leave a comment

Labai grazus zmogeliukai. Puikus pirkinys 😉

Comment by Rutka

nuostabus zmogeliukai 🙂 turiu tokia kolekcija, pirkau pries x metu per ispardavimus maximoje, tad manieji tikrai mazu kinu rankyciu pagaminti. bet dzin visiskai, nes jau tokie cute…

Comment by Imbieriniai sausaineliai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: