Geros nuotaikos užrašai


All for the Better
February 4, 2010, 11:40 am
Filed under: knygelės/bookbinding, siuviniai/embroidery

Kartais taip nutinka, kad darai darai, gamini gamini ir staiga galutinėje stadijoje imi ir sugadini daiktą. Labai erzina, tiesiog košmariškai, ypač jei įdedi daug širdies ir laiko. Bet kartais tą sugadinimą galima ištaisyti ir gausis net dar geriau.

***

Sometimes you are making something and giving it your whole heart and time, but something goes wrong and you ruin it or so you think. It’s really annoying and aggravating. But sometimes all you need is to look from a different perspective to find a solution.

Šįkart man kortas sumaišė pro liną prasisunkę klijai. Labai ne vietoj ir ne laiku, labai matomoj vietoj, labai negražu. Bet buvo taip gaila siuvinėjimo ir viso to darbo. Knygelės viršelis nugulė ant palangės keliom dienom, tikėdamasi stebuklo. Sebuklas neįvyko, klijai vis dar aiškiausiai matėsi, bet aš pažvelgiau į viršelį ir supratau, kad dar ne viskas prarasta. Matot kur nors klijus? Tikiuosi, kad ne.

***

This time I got upset with glue seeping through the linen book cover in a very visible place. I was so sorry for all the embroidery work I’d done, so I left the book cover on my window sill to rest for a while hoping for a miracle. Well… the miracle didn’t happen, the glue was still there right into your eyes, but I managed to look at the book differently and here you are. Do you see any glue? I hope not.

Kartais viskas išeina į naudą. Net jei pasiklysti miške. Net jei tave kėsinasi suėsti piktas vilkas. Net jei jis tave suėda.

***

Sometimes it’s all for the better. Even if you get lost in a forest. Even if an evil wolf wants to eat you. Even if he actually eats you.

Advertisements

6 Comments so far
Leave a comment

Nesimato klijų :). Arba galima įsivaizduoti, kad ten debesėlis… Svajonių knygelė

Comment by Vaida

Kur klijai?Kokie klijai?Čia išvis klijų būta?:D Labai daili knygelė.Kaip ir visos tavo knygelės, dėl kurių lengvai galima pamesti galvą (ir visas kitas galūnes:)!

Comment by Lemurka

Geriau nenervuok:D

Comment by Loreta

Vaida, žinok tas debesėlis ten ne klijai :/ ten šiaip medžiaga gal vos tamsesnė :/ eina sau…

Lemurka 😀

Loreta, nenervuoju žinok nė karto 😉

Comment by lapai

O aš jokio patamsėjimo nemačiau, pakol neperskaičiau, kad debesėlis? Vis spėlioju kur tie klijai buvo, tik nesakyk, kad tu tą raudonkepuraitę išsiuvinėjai, jau ant knygelės?

Comment by Laima

Laima, ne 😉 raudonkepuraitė jau buvo 😀 o klijus paslėpiau kitur 😉

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: