Geros nuotaikos užrašai


For A Change
February 11, 2010, 8:41 pm
Filed under: šiaip/stuff

Tai turėjo būti įrašas apie tai, kaip kartais man gėda mažai pažįstamiems, o kartais net ir gerai pažįstamiems žmonėms pasakyti, kad užsiimu rankdarbiais. Gal dėl to, kad manau, kad nesupras, nes dažniausiai sulaukiu tiesiog nutęsto “Aaaa…”. O gal šiaip, kad kažkiek nejauku tarsi girtis. Bet dabar staiga sugalvojau, kad “drąsiau drambly, reikia šnekėti apie tai, ką darai, kad žmonės pradėtų rimtai žiūrėti į tavo darbą.” Turiu visokių minčių ir idėjų, bet kartais net pačiai sau nedrąsu jų išdėstyti, nes vis atsiranda vidinių prieštaravimų: “Ne čia, ne dabar, nesupras.” Bet gal reikėtų išsilaisvinti iš tokių kompleksų ir tiesiog pabandyti. Kartais pavydžiu žmonėms, kurie gal ir supranta, kad daro kvailystę, bet bent jau oriai ir rimtu veidu.

***

It was supposed to be a post on how I’m shy to tell people I know that I’m crafting. I usually get one of those “Aaah” things when I eventually tell them, but I think they dont’ really understand what I mean. At the same time I’m too shy to tell them more because I don’t really like talking about things I do. But for a change I thought it might be good to start talking about my more-than-a-hobby thing, so that people would start taking it more serious. I have all kinds of ideas in my mind and I’m sometimes even too shy to speak them to myself because I tend to think that it’s not the right time or not the right idea. Sometimes I envy those who know they’re doing silly things, but they do it with a serious face. But I might as well try to free myself from all those thoughts and just go for it… for a change.


9 Comments so far
Leave a comment

Labai labai pažįstamas jausmas…

Comment by Sandra

tikrai pažįstama… ypač kaip aplink daug žmonių visiškai nesuvokia rankų darbo vertės… 😦

Bet vis tik tikrai – drąsiau drambly 😉 geriau kažką padaryt, nei nepadaryt nieko :))))

Comment by Saulės Pieva

laikykis drambly :)nuostabus tavo rankdarbiai
kas nei karto nedare rankdarbio tas tiek ir tegali pasakyti aaaaaaaa…

Comment by kristina

tu turbūt juokauji? su TOKIAIS rankdarbiais ne gėdytis reikia, o garsiai šaukti ir girtis 😉

Comment by pa_radize

Kaip tave suprantu sese…bent jau pradėjau suprasti, kad jei užsiimi rankdarbiais ar menais, reklaminę pusę reikia paslėpti . Nu tiesiog darau kažką, o ką , nebūtina žinoti niekam…

Comment by Danaja art

Diana, aš čia labiau ne apie reklaminę pusę šneku, o tiesiog apie savijautą, kai pasakai žmonėms, kad rankdarbiauji 😉

Comment by lapai

Aišku. Tyliu tada.

Comment by Danaja art

hehe…čia panašiai kaip su siuvinejimu. pasakam kam, kad mėgsti siuvinėti, tai iškart žmonės pagalvoja apie tuos rusiškai lenkiškus baisiapaveikslius ir neria kuo toliau, kad tik dovanų negautų:))
tas rankų darbas rankų darbui nelygu. pats savaime jis tikrai nėra vertybė…bet šiz, tavo darbai geruliai, nebėgčiau tolyn, kad tik nepadovanotum ko:)) tai Drąsiau Drambly…sakau tau!

Comment by winia

Nežinau net ka pasakyt,manau ir sakyt nereik, nes su tavo fantazija ir sugebėjimu, tu turėtum ne sakyt, o rėkt , šaukt ir klykt, kad darai kažka mielo malonaus ne tik sau , bet ir kitiems. O dar man baisingai patinka tavo sugebėjimas sudėliot viska būtent ten , kur reikia .Tad nekalbėk patyliukais, o sakyk pasauliui, nes turi ka parodytiir tuo suteikti laimės 😉

Comment by Katins
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: