Geros nuotaikos užrašai


Almost There
February 24, 2010, 10:57 am
Filed under: dekupažas/decoupage

Pagaliau man atrodo, kad jis po truputį ateina, tas pavasaris. Su ilgesnėmis dienomis, su pirmais saulės spinduliais pro langą, su tirpstančiu sniegu ir ant palangės pražįstančiomis gėlėmis. Och, koks lauktas. Kas, kad lauke potvyniai, namai dar be užuolaidų, o langai nė iš tolo nespindi švara.

***

Oh, I think spring is coming at last. All that melting snow, longer days and the longed for sun. And it even doesn’t matter that i’s almost flood outside or that we sill have no curtains and the windows aren’t really beaming with cleanliness.

O su pavasariu ateina ir visokie pavasariški įkvėpimai: gėlėti ir romantiški. Betrūksta gėlėtų romantiškų suknelių ir būtinai su kišenėmis, nes kur gi kitur susidėsi galybę daiktų. O gal į spintelę? Tik va bėda, kur tą spintelę kabinti?

***

My inspiration for something romantic and flowery is returning with spring. I wish I’d have a romantic dress in small flowers  with pockets as a must. Where else you’d keep the many handy things you need at home? Maybe in a cabinet? But where to hang it?

Šitą nuobodžiai balkšvai rudą raktinę pirkau kadais dar žiemą. Pačią pirmą dieną išgrioviau raktinės vidų ir nuo to laiko neprisiliečiau. Bet anądien pagaliau pasiėmiau ir išpuošiau gėlėm. Dabar tik svarstau, dėt į vidų lentynėlę ar nereikia. Gal visgi dėsiu. Na o kabliukai iš vidaus iškeliavo į išorę, kad ką nors gražaus pakabinus ir visi aplinkiniai matytų.

***

I got this brownish little key cabinet sometime in winter. The first day I took out all the insides and then it rested on my blue table until recently when I decorated it with these little flowers. Now I’m thinking if I should put a small shelf in it. Maybe so. And the hooks from the key cabinet are now put outside for everyone to see… just in case you want to hang something nice on them.

Advertisements

5 Comments so far
Leave a comment

Atrodo labai super. Gerai , kad kabliukai iškeliavo į išorę, labai jie ten tiks. O lentynėlės…mmm…aš visada už jas!

Comment by Danaja art

Kažkodėl pirmą nuotrauką pamačius pagalvojau apie kotedžą, kur įėjus į vidų prie pat kabo tokia spintukė įvairiausiems raktams.

Comment by Evelina

Pavasariška :). Bet tikrai, kaip jau akys pasiilgo spalvų ir gėlių…

Comment by Vaida

Evelina, neprieštaraučiau prie spintelės ir tinkamą kotedžą gavus 😀

Vaida, aha, jau kaip nesvietiškai noriu gėlių…

Comment by lapai

labai jauku, o pavasaris toks lauktas:)

Comment by Dovile
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: