Geros nuotaikos užrašai


Lost in Conversions
February 28, 2010, 8:46 pm
Filed under: siuviniai/embroidery

Kai pamačiau šitą Jutta Ortmanns paukštuką, negalėjau atsigrožėti. Būtiniausiai turėjau jį išsiuvinėti. Dar nežinau, kam, bet tiesiog privalėjau. Nors gal ir žinau, kuo virs šis paukštukas, bet dar nesakysiu.

***

When I first saw this bird by Jutta Ormtanns, I couldn’t take my eyes off of it. I simply had to stitch it. I had no idea where I could use it, but I had to have it. Now I have a vague idea on how to use this little birdie, but I’ll tell you later.

Tik kai jau pasižiūrėjau į schemą, pastebėjau, kad ten nurodyti daniški Danish Flower Thread, kurių pas mus nė su žiburiu nerasi. Taigi teko konvertuoti į lengviau randamus DMC. Konvertacijos procese gerokai pasimečiau, nes spalvos neatrodė tokios gražios kaip paveiksliuke, o veikiau gėlių spalvos buvo visai negražios. Tada ir nusprendžiau, kad eina ji peklon ta konvertacija… tiesiog paėmiau ir parinkau iš akies siūlus. Ne taip ir sunku buvo – siūlų nedaug. Tiesa, vieni buvo medvilniniai, kiti – šilkiniai, tad teko truputį atspalsvius paderinti. Uff… jau dabar bijau, kaip reikės parinkti siūlus kito mėnesio siuviniui.

***

Once I decided to go buy my thread for the project I faced a problem . Originally I was supposed to use Danish Flower Thread, but you can’t get it in Lithuania, so I had to convert to more common DMC. While converting I saw that some of the colors got not-so-pretty at all, so I simply decided to pick my own shades of colors. It wasn’t all that hard as there weren’t many colors, but I had to match the shades of silk and cotton threads. I think it worked out fine. But I’m a bit afraid for when I have to go buy my threads for the next month’s project.

Taip taip, aš vis dar laikausi savo “kalendoriaus” programos.  Kol kas veikia, tik bėda, kad kitas siuvinėjimas planuose – nemažas. Bijau, kad per mėnesį galiu ir nesusisukt. O be to, manęs ir vėl lauks ta nelemta konvertacija, tik šįkart turėsiu į reikalą pažvelgti atsakingiau.

***

Yes, I’m still keeping to my “calendar” program and it still works. But I think next month I won’t be able to keep up as my next project is going to be rather large and I’ll need to convert my thread again.

Advertisements

14 Comments so far
Leave a comment

Žvirblis – fantastiškas.

Comment by Skirmantė

mielas paukštužėlis:)))

Comment by Dovile

o man tos piliarožės už žvirblį gražiau 🙂 visas vaizdas labai gražus 🙂

Comment by winia

Linksmas paukštužėlis tarp gėlių :))). Toks pavasariškas… Ir spalvos puikios

Comment by Vaida

Kaip aš mėgstu piliarožes:) Nugi spalvas puikiai parinkai:)

Comment by Loreta

This looks gorgeous!!

Comment by corry

Koks grožis 🙂 Svajojau ir aš apie šitą. Nors man jie visi iš to rinkinio nuostabūs. O spalvas parinkai puikiai. Ta tamsiausia raudona (na, ne raudona ji, bet dabar nesugalvoju, kaip pavadinti) laba graži.

Comment by Agnė

Pasirodo tik aš viena neišmanėlė nežinau, kaip vadinasi tos gėlės, iš kurių vaikystėj darydavomės auskarus 😀 dabar jau žinosiu.
Agne, man irgi beveik visi iš to rinkinio patiko, bet šitas, man regis, labiausiai… būtent dėl tų gėlių 😀

Ačiū, merginos 😉

Thank you, corry 😉

Comment by lapai

Rezultatas tikrai puikus!

Comment by Audronė

gražuma! negaliu atsižavėti tavaisiais darbais.

Comment by julė

Absolutely beautiful, Karina! If you need the Danish Flower thread, you certainly know who to ask, right?! I don’t mind sending all that you need! I’m working on your spring giftie just now…should be in the mail soon!
All the best from Denmark!

Comment by Mary Ann

this piece is so lovely!!! looks like you have quite a fun calendar.

Comment by kristin

thank you, kristin 😉

Comment by lapai

Nebijok. Žmogaus akis tobula.

Comment by Vidmantas
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: