Geros nuotaikos užrašai


A Month of Forgotten Promises
March 2, 2010, 11:04 am
Filed under: popierius/paper

Skelbiu šį mėnesį Pamirštų pažadų mėnesiu, o gal geriau Neišpildytų pažadų mėnesiu ir kviečiu prisijungti. Kartais būnu tiesiog siaubinga atidėliotoja ir atrodo, kad tam palankios visos aplinkybės. Tai viena, tai kita, bet kartais niekaip nepavyksta baigti žadėtų darbų. Taigi šį mėnesį nusprendžiau susiimti ir įvykdyti bent kelis sau ar kitiems duotus pažadus, pabaigti bent kelis pradėtus darbus. Pasižadu pasistengti neiškeisti jų į labiau viliojančią vakarinę veiklą, pavyzdžiui pasisėdėjimą su knygą, landžiojimą po internetą ar dar ką.

***

I declare this month A Month of Forgotten Promises (or maybe of Procrastinated Promises). Sometimes I can be a professional of procrastination. Yes, it’s annoying even to myself. So I decided that this month I will keep at least some of the promises to myself and to other people and finish some of the project I’ve taken on. I hope I will not drift back into book reading and internet browsing.

Jei atvirai, tai net truputį nedrąsu susidarinėti darbų sąrašą, nes gali pasirodyti, kad jų – ne tiek mažai, kiek galvoju. Taigi leisiu darbams plaukti pasroviui be rimtesnio sąrašo ir tikėsiuos, kad viskas baigsis gerai.

***

To be honest, I’m afraid to put all my promises in writing, because I might find out that there are way more of them than I think.  So I’ll just let them roll one at a time and hope that everything will turn out alright.

Pradžia – visai gera. Vestuviniai kvietimai atiduoti laiku, nors pusę dviejų nakties dėdama paskutinį vaško antspaudą galvojau, kad šįryt atskelsiu su milžiniškomis pūslėmis ant pirštų ir jei ne mano naujasis planas, tikrai pusiaukelėj būčiau atidėjusi kvietimus į šalį. Cha, pūslių nėra, kvietimai baigti!

***

Well, at least it started out fine. The wedding invitations are done in time even though I sure had a temptation at 1.30 a.m. to quit this business for my fingers were soring from making wax stamps. I really thought I’ll wake up with blisters on my fingertips, but ha… no blisters after all!

Advertisements

3 Comments so far
Leave a comment

Labai dailūs kvietimai. O ypač, asmeniškumo ir intymumo priduodantys antspauduoti vokai. Liuks. Man vyras parnešė dėžę pašto lako (surgučo), bet vis patingiu išbandyt,o ir niekaip nesugalvoju kuom tą antspaudą padaryt. O taviškis va labai puikus!

Comment by Lemurka

nesuprantu, vakar rodos rasiau, kad labai grazus, bet nera nieko :/

Comment by taskas

ha! aš irgi skafandrą su drugeliu skaitau, bet knygyne, savo dar neturiu, tai po biški paskaitau knygyne 🙂 niekonieko, taip pusę janošo grimų perskaičiau 🙂
o prieš kelias dienas irgi sugalvojau, kad reikia bent kažką pabaigti ir atsikratyti to amžino nepabaigtumo 🙂 tai dabar kryptingai baiginėju 🙂

Comment by winia
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: