Geros nuotaikos užrašai


Far From Perfect, But Ready for Rains
May 14, 2010, 6:58 pm
Filed under: siuvimas/sewing

Kai už lango nors ir šilta, bet lyja lietūs, ne visada norisi kišti nosį į lauką. Bet prisimenu, kad vaikystėj nebuvo nieko smagiau, nei šiltą dieną palakstyti po balas. Kaip sakoma, nėra blogo oro, yra tik netinkami drabužiai. Iš tiesų, jei turi botus ir neperšlampamą lietpaltį, lakstyti po lietų nešlapia ir nebaisu.

***

It’s been warm here lately, but the rains keep coming. Sometimes you look outside a window and want only to sit inside watching the rain drops sliding down the glass. However, I remember that there was nothing better than to run in the puddles in childhood. If you have the right clothes, you don’t really care about the weather.

Taigi peržiūrėjus garderobą paaiškėjo, kad Ugniui trūks plyš reikia plonyčio lietpalčio. Na ką, proga patobulinti siuvimo įgudžius. Iki šiol gyvenime nesu siuvusi nieko, turinčio rankoves ar kapišoną, tad iššūkis buvo tikrai nemenkas. Bet, panašu, kad kažkas gavosi. Iki tobulo siuvino dar toli toli, bet savo paskirtį atlieka – nuo lietaus ir balų vandens apsaugo.

***

Looking through Ugnius clothes it became clear that he need a thin raincoat. Well, it was a good opportunity for me to practice my sewing skills. I’ve never sewn anything with sleeves or a hood in my life, so it was quite a challenge. The result is quite alright, even though far from perfect. At least it’s wearable.

Siūdama niekaip nebūčiau išsivertusi be savo stebuklingosios knygos, kurią kadaise už kelis litus nugriebiau daikteliaudama. Complete Guide to Sewing – viskas kuo aiškiausiai nupiešta ir aprašyta, kiekviena net menkiausia smulkmena. Iškarpą ėmiau iš Burdos žurnalo, pakoregavau truputį ir va.

***

I would have never done it without my wonderful Complete Guide to Sewing I thrifted years ago. It’s so clear even for a beginner. I chose a pattern from Burda magazine, modified it a bit and here you are.

Ugnius rezultatais patenkintas, su džiaugsmu lakstė po balas – įspūdžių užteko visam vakarui.

***

Ugnius is also happy to be running in the puddles. He kept talking about it all evening.

Advertisements

4 Comments so far
Leave a comment

ojej kaip greitai svetimi vaikai auga:)

Comment by lal

ai, man tai ir savi greit auga 😀

Comment by lapai

labai grazus lietpaltukas. man irgi patinka sitoks isradimas 🙂 saunuole kukulio mama! 🙂

Comment by enrika

antra nuo apačios nuotrauka labai linksma:) fainuolis tavo Ugniukas.

Comment by Danaja art
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: