Geros nuotaikos užrašai


One Step Closer to a Dream Dress
June 6, 2010, 8:18 pm
Filed under: daikteliauju/thirfting, siuvimas/sewing

All photos by Loreta from Allthebeautifulthings

Sijonai ir suknelės yra mano mėgstami drabužiai, labai. Su nostalgija žvelgiu į tuos laikus, kai moterys vilkėdavo vien sukneles, dėvėjo skrybėlaites ir buvo… tokios labiau moteriškos. Dabar būtų keblu kasdien lėkti plėvesuojant sijonais, bet būna progų, kai galima pasipuošti. Ir tokioms progoms reikia tinkamo drabužio. Kai žinau, ko konkrečiai noriu, man labai sunku lakstyti po parduotuves ir ieškoti. Kur kas paprasčiau būtų pasidaryti, tik, aišku, siuvėja iš manęs tik pradedanti. Bet geriau būti pradedančia siuvėja, nei išleisti kalno pinigų  šitai nuostabiai Alexander McQueen suknelei apie kurią svajoju jau nuo kaži kada. Aišku, rezultatas ne visai toks, bet irgi labai netgi neblogas.

***

I love dresses and skirts so very much. I would’ve loved living in the times when women wore dresses and hats every day. Maybe it’s not so comfortable, but it’s really beautiful. Sometimes there are occasions when you can go festive and then you need a perfect dress. I’m no seamstress, I’m simply a beginner, but I can’t be spending a fortune on my dream dress by Alexander McQueen. The result is not the same, of course, but I still like it.

Mano šių metų topas – taškeliai ir pūstos rankovės.  Babytiškas rankinukas iš blusturgio už 3 Lt (vienintelė turima juoda rankinė).

***

My favorite this summer – dots and puff sleeves. Thrifted handbag for 1 euro is the only black handbag I have.

Iškarpa iš žurnalo “Burda”. Įtariu, kad truputį pamodeliuosiu ir rudeniui jau turėsiu kažką dar panašesnio į svajonių suknią.

***

The sewing pattern is taken from “Burda”. I think I’ll modify it a bit and have something even more similar to the dream dress.

Advertisements

5 Comments so far
Leave a comment

na jau, per žingsnį.. čia jau visu šuoliu arčiau :). Puiki suknelė!

Comment by Vaida

Puiki suknelė! Iš kurio mėnėsio burdos iškarpa? :)Medžiaga medvilnė? 🙂 Kiek laiko užtruko pasiūti? 🙂 Oi kiek aš čia klausimų papyliau 😀 Bet tikrai labai gražiai viskas atrodo 🙂

Comment by Gincherry

Ne tas žodis, kaip gražu, turėsi dar man pozuoti su ja:D

Comment by Loreta

Na, pradedančia siuvėja nepavadinčiau 😉 Iš savo patirties su burda iškarpomis: tai reikia patempti, tai patraukti, tai nukirpti, tai atlaisvinti… O kuo labiau visa tai darai, tuo siuvinys mažiau panašėja į vaizdą žurnale 😉 Tai arba siuvėja nebloga, arba tamsta turi puikią figūrą, ir viskas be patempimų tinka – bet kuriuo atveju, komplimentas už suknelę 😉

Dėl medžiagos, man panašiau į šilką. Nes matosi toks lengvas blizgesys (ypač pirmoj foto). Nors, šilkas kaip ir brangus malonumas pradedančioms siuvėjoms? Gal poliesteris?

Comment by Laimute

Gin, žinok čia poliesteris, nes tiesiog nebuvo nei šilko, nei medvilnės su tokiais taškeliais :/ pasiūti užtruko lygiai penkias naktis (turint omeny, kad namie mažas vaikas, kuris dienom ne ypač daug leidžia siūt). Dėl Burdos numerio parašysiu paskui, nes dabar atostogauju Klaipėdoj ir negaliu pažiūrėt, bet kažkoks senas tas numeris.

Laimute 🙂 na kaip ten su ta puikia figūra, tai nežinau, bet visą gyvenimą mama iš Burdos siuvo ir nieko netaisydavo 🙂 tai matyt tiesiog mano figūra Burdai pritaikyta 😀

Comment by lapai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: