Geros nuotaikos užrašai


Homemaker In a Dress
July 5, 2010, 10:05 am
Filed under: siuvimas/sewing

Tie karščiai mane greitai pribaigs. Mano svajonių vasara iš tikrųjų yra kokie +23 C, saulė pro debesis ir šiltas vėjelis. Va taip. Bet tikrai ne taip, kaip dabar, kai namuose mirtinai karšta ir atrodo, kad viskas limpa prie kūno. Tokiam reikalui sukinėtis po namus reikia labai lengvų drabužių ir, pageidautina, su kišenėmis, kad būtų galima pakeliui į jas surankioti įvairius daiktus.

***

The heat is killing me. My dream summer is something like +23 C, sun with some clouds and a warm summer breeze. But it’s definitely nothing like my dream summer lately. It’s so hot everything is sticking to you as if you were covered in honey. You need some very light clothing on days like this when at home. I prefer house clothes with pockets, so that I could put things and things in them while walking around the house.

Aha, taigi vasariškai gėlėta suknelė po namus yra beveik mirtinai būtinas atributas, kad galėtum siurbti kambarius, kepti keksiukus, o vakarui atėjus sėdėti kiek atvėsusiame balkone ir mėgautis arbata.

***

A flowery dress is almost a must for cleaning home, backing cupcakes and drinking tea in a balcony late in the evening when the sun is gone.

Dar geriau, jei suknelę galima susirišti keliais skirtingais būdais ir, prireikus, pasidaryti iš jos sijoną.  O visų geriausia, jei pasisūti suknelę kainuoja apie 17 Lt ir kokius tris vakarus darbo. Beje, man labai patiko raukiniuoti (nežinau, kaip tiksliai lietuviškai vadinasi shirring). Prisimenu, vaikystėje turėjau labai panašiai suraukiniuotą fantastiškai salotinę ir dangaus žydrumo suknelę. Labai vasariška, laisva ir romantiška.

***

It’s even better if you can tie it up in a couple of ways or make a skirt if needed. All this for only 5 euros and in only three evenings. I completely fell in love with shirring. Shirring reminds me so much of childhood summers. I do remember having a wonderful green and turquoise shirred sundress as a child. So summery and romantic.

Advertisements

9 Comments so far
Leave a comment

Superinė suknelė, būtent tai, apie ką ir aš svajoju (tik aišku šiuo metu tai nežinia kiek metrų man prireiktų :D). O savo mergicoms tai net medžiagą esu nupirkus tokioms suknelėms, tik iki siuvimo mašinos nenueinu….

Comment by Vaida

nuostabiai daili suknelė!!

Comment by julė

Vaida 🙂 bet už tai ta suknia turėtų būt siaubingai patogi tau dabartinėmis sąlygomis 😉

Jule, ačiū 😉

Comment by lapai

taigi taigi, mano sesė jau greitai ir siuvėja pataps:) gražu!

Comment by Danaja art

gėlėta vasara, puikiai:)

Comment by Dovile

Labai daili suknelė 🙂 O tas suraukimas jei neklystu tai lietuviškai vadinamas “koriuku” 🙂

Comment by Gincherry

Gin, ačiū 😉 bet koriukas atrodo rankomis turi būt daromas (angliškai “smocking”), o tas “shirring” tai gal koks paraukimas tiesiog?

Comment by lapai

ash klausima tai visai ne i tema – o Ugniukas staltieses nenutraukia? nes as, nors ir labai megstu jas, negaliu klot…

Comment by Laukianti

Puiki suknelė vasarai!

Comment by Audronė
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: