Geros nuotaikos užrašai


Christmas Recipes
December 27, 2010, 12:02 pm
Filed under: knygelės/bookbinding, popierius/paper

Prieš Kalėdas fabrikėlyje virė darbas, kepė sausainiai, tarškėjo puodai, teko ieškoti senų ir kiek primirštų receptų, vartyti knygas ir ieškoti tarp galybės lapelių. Tuo pačiu gamindama receptų knygą vėl svarsčiau, kad ateinančiais metais būtinai pasigaminsiu vieną ir sau. Bet dar ne dabar, nes šitoji jau iškeliavo į Žaidimų aikštelę.

***

The Christmas factory was quite busy this time of year at home. Cookies were baking, pots and pans boiling, recipes were lost and found once again. At the same time I promised myself to make a recipe book just for me next year, but now just right now. I will be making one for myself, but this one is gone to the world.

Nors skirta ne vien Kalėdų receptams, bet taškuotai raudona, truputį primena tą sovietinį labai populiarų raudoną arbatos servizą, truputį primena snaiges, truputį – optimizmą ir tą gerą maisto dvasią, tvyrančią virtuvėje.

***

This recipe book is not only for Christmas recipes though it could well serve the purpose. It reminds me of a very popular Soviet polka dot tea set, of snowflakes and of a wonderful smell of comforting stews boiling on a stove.


3 Comments so far
Leave a comment

nuostabu 🙂 jau nekantrauju, kai turėsi laiko ir kitai 🙂

Comment by mayushka

Didžiausios pagyros ir linkėjimai lekia tiesiai iš žaidimų aikštelės 🙂 Be proto nuostabus ir kruopštus kūrinys. Net gaila pradėti rašyti. Skirta tik patiems pačiausiams receptams.

Aš tooookia laiminga!

Ir nors mano gyvenima užvaldžiusios juoda, mėlyna ir kavos su pienu spalvos, ši ‘tarybiškai’ raudona (nors man liežuvis neapsiverčia jos taip vadinti), yra toks gaivus ir biškį saldus oro gūsis, kad net širdis sąla vien paėmus į rankas.

tūkstančiai ačiū darkart 🙂

Comment by Egle

WOW!!!! Man irgi, kaip Eglei, gaila būtų į tokią rašyt, o jei pribraukysiu?! :))

Comment by Žiu
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: