Geros nuotaikos užrašai


I Should Do Something Now
January 9, 2011, 9:23 pm
Filed under: šiaip/stuff

Na ką, metai prasidėjo ir beveik iškart tokia netikėta garbė užgriuvo ant mano nedidelės galvelės. Magiškoji apdovanojo mane “Stylish Blog Award” titulu. Va tai tau kad nori. Jei taip atvirai, galiu pakuždėt į ausį, kad nesijaučiu bais stilinga, tiesiog kartais labiau susivėlus, kartais besijuokianti, o kartais burbuliuojanti ant viso svieto. Aha, titulas įpareigoja papasakoti apie save 7 dalykus, na, greičiausiai to, ko dar nežinot apie mane. Tai taip ir pradėkim tą pasakojimą.

Pirmas: Jau antroj klasėj aiškiai žinojau, kad noriu būt žurnalo redaktore, tai kad ilgai nelaukčiau, leidau savadarbį žurnaliuką (pavadinimas nežinomas net redakcijai). Iki šiol prisimenu, kaip viršeliui piešiau undinę ir dabinau jos uodegą galybe žvynų, nors žurnalas tikrai buvo ne marinistinės tematikos.  Tiesą sakant, iš visos tos redaktorinės žurnalo leidėjos patirties teprisimenu tą undinę. Daugiau jokio žurnalo redaktore kol kas taip ir neteko pabuvoti.

Antras: Gal mėnesį (kol nenusiplovė) turėjau baklažanų spalvos plaukus iki pat užpakalio.

Trečias: Labai mėgstu “matuotis” gyvenamąsias erdves. Einu gatve, žiūriu į įvairiausius langus, langelius, namų stogus ir įsivaizduoju, kaip ten gyvenčiau.

Ketvirtas: Mano svajonių gyvenamoji vieta – Olandija. Ir nors nemoku nė žodžio olandiškai, vis dar svajoju kada nors ten emigruoti.

Penktas: Nežmoniškai noriu nežmoniško aukštumo aukštakulnių. Net nežinia iš kur tas noras, bet nežmoniškai noriu.

Šeštas: Labai mėgstu tą akimirką, kai lėktuvas atsiplešia nuo žemės. Labai norėjau būti stiuardese, bet esu per žemo ūgio ir nemoku plaukti.

Septintas: Na tai va, jau sakau… nors gimiau prie jūros, labai myliu vandenį ir man gyvybiškai reikia tekančio vandens (ne ežerų, bet upių, o dar geriau – jūrų/vandenynų), bet plaukti tai nemoku.

Aštuntas: Tai blogai, kuriuose tikrai galima paganyti akis. Labai daug man patinkančių lietuviškų blogų apdovanojimą jau gavo, tad nenoriu dubliuotis, bet čia keli puslapiai, katruos tikrai mėgstu:

http://dutchsister-s.blogspot.com/ – ach, Olandija

http://loretablog.blogspot.com/ – nu kaip kitaip?

http://gincherry.blogspot.com/ – džiaugčiausi, jei rašytų dar ir dar

http://kepyklapenki.lt/ – nes jėga skaityti gerą tekstą apie gerą maistą ir ne tik jį

***

To keep it short I was given a “Stylish Blog Award” and even though I haven’t been feeling all that stylish lately, I’m glad. So I have to tell you seven things you probably didn’t know about me.

First: Even being in a second grade I wanted to be an editor of a magazine. I still remember making my first cover with a mermaid on it. I have no idea whatsoever what the magazine was all about and I haven’t been an editor of any real magazine, not yet.

Second:  I had really loooong hair a color of an eggplant for a month or so (and I loved it).

Third: I love “trying on” other peoples homes. I just love walking by and watching various windows thinking I live in those places.

Fourth: I dream of living in Holland. It’s such a wonderful place. Even though I know not a word in Dutch I still hope that we can emigrate to the Netherlands one day.

Fifth: I absolutely want to own a pair of killer heels. I almost desperately want some.

Sixth: I love the moment when a plane takes off. I even wanted to be a stewardess, but I’m too short and I can’t swim.

Seventh:  As I already told you, I can’t swim despite the fact that I love water, I grew up near the sea and I absolutely have to have some source of running water near me. Lakes are not so great, rivers, seas and oceans are much much greater.

Advertisements

3 Comments so far
Leave a comment

oi, tas plaukimas…. Tai kažkoks labai paslaptingas Dalyykas. Niekaip aš jo neperpratau irgi. Nu bet niekonieko, skaitau kad jei kažkur atima, tai kažkur kitur ir prideda, ane?

Comment by magic

ja, plaukimas – sudėtingas reikalas… aš galiu gal net kokius penkis yrius padaryti, o paskui – tiesiai dugnan 😀 nors labai mėgstu vandeny mirkti 🙂

Comment by lapai

1, 3, 6 ==> galėčiau po savo vardu perkelt! Vaje kiek aš tų žurnalų mokyklos laikais esu prigaminus, kaip gaila, kad nieko neišliko..

Comment by Žiu




Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s



%d bloggers like this: