Geros nuotaikos užrašai


Ho Ho Ho Christmas Time
December 10, 2014, 2:21 pm
Filed under: swap&gifts | Tags: , , ,

dovana1

Regis, blogą laikau tik kalėdiniams reikalams, ypač vienam tokiam reikalui, kodiniu pavadinimu Daivos mainai. Nes kam gi nepatinka gauti dovanų gerokai anksčiau. Nes kam gi nepatinka dovanoti. Nes gera sužinoti naujų dalykų, pavyzdžiui, šįkart sužinojau baisingo gerumo būdą siųsti daiktus. Paštomatas. Įdedi į vieną dėžutę, o kitą dieną – ji jau kito miesto kitoj dėžutėj. Bžž… beveik kaip koks triušis iš skrybėlės. Dar sužinojau, kad šiemet buvau baisingo gerumo, nes mane ištraukė Uupsa ir gavau ojėj kokių dovanų!

***

It seems I’ve been keeping my blog for the last couple of years only to appear in Christmas season and brag about the gifts I get. Sorry about that! But Daiva’s swap is a thing you can’t miss. Getting gifts is wonderful. Making gifts is wonderful. Learning new stuff is wonderful. This year I learned about a great new (for me) way to send items via mail (seems like magic, works like magic). And I also learned that I was so good this year because Uupsa put me a package of wonder. 

dovana2

Mezgimo zonoj Sonata padavė sunkią dėžę ir nekantraudama išlupau viską tiesiai ant Sonatos palangės, stebint susidomėjusiai aviai ir beždžionei. Ištraukusi mažumėlę susijuokiau, nes mintyse įsivaizdavau dovanotoją, jos mezgančias rankas ir tai, kaip pati klausiau mano Kalėdų draugės kojos dydžio, o sužinousi vos galėjau patikėti, nes man visų kojos atrodo 37 dydžio. Nuspręsta – čia bus mano šalčių ir besmegenių lipdymo pirštinės! Nes po jom kuo puikiausiai dar ir antras pirštines surangysiu. Ačiū! O kepurė – tobulai tobulai, ne tik šildo ausis, bet ir pabrėžia akių spalvą! Matot?

***

After getting a gift at Mezgimo zona I couldn’t wait any longer, so I teared it open on a windowsill with a sheep and a monkey looking curiously at the content. It made me giggle a little bit as I pictured my fairy’s knitting hands. It’s so difficult for me to imagine anyone having a bigger shoe size than 4. Probably it’s the same for Uupsa and the size of the hands. So I got the perfect mittens for extreme cold and building snowmen – I can perfectly fit another pair of gloves underneath. Thank you! The hat fits perfectly warming my ears and accentuates the color of my eyes! See?

dovana4

Šitaip šitaip va ir va kaip. Sonata buvo tokia gera, kad nepatingėjo nufotografuot “dienos šviesoj” ir atsiųst nuotraukų. Pernai, atsimenu, buvo taip saulėta, kai fotografavau mainų dovanas. Ech, saule, kur dingai.

***

Isn’t it wonderful? Sonata was kind enough to take some pictures in daylight! I remember it was so bright and sunny last year. Oh sun, where did you go? 

dovana5

Bet nemanykit, kad čia jau visos dovanos. Dovanų gavo ir Morkūnėlis (kokie geri prisiminimai sukilo), ir didysis mano viduje gyvenantis Karlsonas, kuriam reikia uogienių. Kaip sakai, nė lašelio neliko? Ne, dar liko, bet tuoj sudorosiu. O briedis jau vakare žirglios per sausainių tešlą. Ačiū, Uupsa, už šiltus daiktus ir dar šiltesnius jausmus!

***

But don’t you think those are the only gifts. My little guy also got something and the big sweet-tooth in me got a oh-so-great orange jam. I’m on it, you just wait. The deer is going to roam the cookie dough tonight. And the cookies will go great with the marmalade… if, of course, there is anything left by the evening. Thank you, Uupsa, for the warm things and even warmer feelings!   

dovana3


11 Comments so far
Leave a comment

neeeenuuuu, kas per motina:// Morkunelio linkejima pati ishlupo:/

Comment by upsa

ai, shitaji, pirstines reik imesti i skalbykle, tai labiau susitrauks:) Jos tokios paveltos, man kaiptik, bet matyt, mano labai dideles letenos://

Comment by upsa

Puiki dovana. Tokių gražių spalvų. Ir tos “kreivos” pirštinės labai smagiai atrodo.

Comment by Aurelija T.

uoj blemba, morkūnėlį buvau pamiršusi :)))))

Comment by galtaupakeliui

Oi blyn, Morkūnėlis labai džiaugiasi išlupta dovana 😀 o pirštinių tai nevelsiu nene, labai man gerai dvigubas pirštines nešiot!

Comment by lapai

man dabar dovanos negalvoj, bandau atsirinkti / atgaminti visą istoriją apie Morkūnėlį :)))

Comment by galtaupakeliui

Aš sakau, geruliai tie mainai, pernai kaip graužiaus nagus, kad nepasiryžua dalyvaut… Storos geros šiltos pirštinės visada gėris, o kai “kampliekte” dar kepurė su TOKIU bumbulu, tai iš viso…

Comment by Vaida

o cho cho, kaip Gerai!

Comment by magic

dovanos baisiai geros ir grazios, savaime aisku. bet kokie geruliai aprasymai !! dievinu juos skaityti, sypsausi iki smagaus zandu skaudéjimo 🙂

Comment by Ilona

[…] Karina – dovana […]

Pingback by Kalėdų mainai | galtaupakeliui

OI, koks nerealus bumbuliukas ant kepurytės 🙂 o pirštinės! Jaučiu nepaaiškinamą silpnybę bumbuliukams ir rankomis megztoms pirštinėms 🙂 Gal dėl to, kad tai suteikia neapsakomo jaukumo?

Comment by rasosmeskiai
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s%d bloggers like this: